Team 

 
                       
Annemiek de Bont            
Directeur 
(ma t/m vrij)
a.debont@kindante.nl
     
Miranda Cuijpers
Coördinator SchoolOndersteuningsTeam (SOT)           
(vrij t/m woe)
m.cuijpers@kindante.nl    
               

Daniëlle Hoppe 
Leerkracht groep 1/2 a (ma, do en vrij)
d.hoppe@kindante.nl

Ankie Schiepers
Leerkracht groep 1/2 a
(ma t/m woe)
Coördinator onderbouw 
a.schiepers@kindante.nl

 

Lynn Roumen
Leerkracht groep 1/2 b
(ma t/m vrij)

Schoolcontactpersoon
l.roumen@kindante.nl

Anouk Reijnders
Leerkracht groep 1/2 c
(ma t/m woe) 

Schoolcontactpersoon
a.reijnders@kindante.nl

Yvonne Helsen 
Leerkracht groep 1/2 c (do en vrij)
Coördinator Hoogbegaafdheid (di)
y.helsen@kindante.nl
 

Daphne Schiltmans
Leerkracht groep 3
(ma, di, woe en vrij)
d.schiltmans@kindante.nl

Nanda Bongaerts
Leerkracht groep 3
(ma, di, do)
n.bongaerts@kindante.nl 
 

Chantal van de Worp
Leerkracht groep 4 
(ma en di) 
Leesspecialist 
c.vandeworp@kindante.nl

Anouk van Wegberg
Leerkracht groep 4
(woe, do, vrij)
Coördinator middenbouw 
a.vanwegberg@kindante.nl

Marja Marx
Leerkracht groep 5
(ma, do en vrij)
m.marx@kindante.nl

Anke Ramakers
leerkracht groep 5
(di en woe)

Daniëlle Schumacher
Leerkracht groep 6 (di, woe, do)
d.schumacher@kindante.nl

Natascha Plum
Leerkracht groep 6
(ma en vrij)
Leerkracht groep 6/7 (do)
n.plum@kindante.nl

Jeroen Hinssen
Leerkracht groep 6/7
(ma t/m woe en vrij)
Ict-er 
j.hinssen@kindante.nl


Edwin Reijnen
Leerkracht groep 7/8
(ma t/m woe)
e.reijnen@kindante.nl

Claudia Mulder
Leerkracht groep 7/8 (do en vrij)
groep 8 (ma)
Coördinator Bovenbouw en leesspecialist 
c.mulder@kindante.nl


Ellen van den Broeke
Leerkracht groep 8
(di t/m vrij)
Rekenspecialist 
e.vandenbroeke@kindante.nl
 


Jan Bustin
Vakdocent handvaardigheid en tekenen
(1 dag per week)

 

Moniek de Cock
Leerkrachtondersteuner groep 1 t/m 3
(ma t/m do)
m.decock@kindante.nl

Silvia Rutten 
Onderwijsassistente groep 4 t/m 6
(ma t/m vrij)
s.rutten@kindante.nl

Peggy Alofs
Dramadocent 
(di en do)
p.alofs@kindante.nl

Audrey van Ratingen
Management- en onderwijsassistent 
(ma t/m vrij)
a.vanratingen@kindante.nl

Toine Voorjans
Conciërge
(ma, woe, do en vrij)
t.voorjans@kindante.nl

Els Jennen
Teamassistent
e.jennen@kindante.nl

Mariël van Deurzen
Gedragsondersteuner cluster
cht-Susteren
werkdagen zijn flexibel
m.vandeurzen@kindante.nl  

 

Jessy Wackers
Leerkracht ambulant 
(di en woe) 
j.wackers@kindante.nl