Team
Annemiek de Bont Directeur (ma t/m vrij) a.debont@kindante.nl |
Desiree Offermans-van Diest Coördinator SchoolOndersteuningsTeam (SOT) (ma, do en 1 dag wisselend) d.offermans@kindante.nl |
Daniëlle Vullings Leerkracht groep 1/2 a d.vullings@kindante.nl |
Ankie Schiepers Leerkracht groep 1/2 a (di, woe en do) Coördinator onderbouw a.schiepers@kindante.nl |
Lynn Roumen Leerkracht groep 1/2 b (ma t/m vrij) tevens schoolcontactpersoon l.roumen@kindante.nl |
Anouk Reijnders Leerkracht groep 1/2 c (ma t/m woe) tevens schoolcontactpersoon en Nt2 coördinator a.reijnders@kindante.nl |
Yvonne Helsen Leerkracht groep 1/2 c y.helsen@kindante.nl |
Daphne Schiltmans Leerkracht groep 3 (ma, di, woe en vrij) d.schiltmans@kindante.nl |
Nanda Bongaerts Leerkracht groep 3 (ma, di, do) n.bongaerts@kindante.nl |
Chantal Held Leerkracht groep 5 (di en do) Leesspecialist (ma om de week) Leerkracht groep 6 (ma om de week) Nt2 coördinator c.held@kindante.nl |
Anouk van Wegberg Leerkracht groep 4 (ma, do en vrij) Coördinator middenbouw a.vanwegberg@kindante.nl |
Marja Marx Leerkracht groep 5 (ma, woe en vrij) m.marx@kindante.nl |
Anke Ramakers Leerkracht groep 4 (di t/m do) taal/spelling specialist (do) a.ramakers2@kindante.nl |
Daniëlle Schumacher Leerkracht groep 6 (di t/m vrij) d.schumacher@kindante.nl |
Natascha Plum Leerkracht groep 6/7 (ma, di, vrij) Coördinator bovenbouw n.plum@kindante.nl |
Jeroen Hinssen Leerkracht groep 6/7 (woe en do) Leerkracht groep 6 (ma om de week) Leerkracht groep 8 (vrij) Ict-er (ma om de week) j.hinssen@kindante.nl |
Edwin Reijnen Leerkracht groep 8 (ma t/m woe) e.reijnen@kindante.nl |
Elise Peppelman leerkracht groep 7/8 (ma t/m do) e.peppelman@kindante.nl |
Ellen van den Broeke Leerkracht groep 8 (do en vrij) Rekenspecialist (ma) e.vandenbroeke@kindante.nl |
Jan Bustin Vakdocent handvaardigheid en tekenen (1 dag per week) j.bustin@kindante.nl |
Moniek de Cock Vervangend leerkracht groep 1/2 a (do) Vervangend leerkracht groep 1/2 c (vrij) Leerkrachtondersteuner groep 3 en 4) m.decock@kindante.nl |
Silvia Rutten Onderwijsassistente groep 4 t/m 6 (ma en do hele dag, di en woe ochtend) s.rutten@kindante.nl |
Peggy Alofs Dramadocent (di en do) p.alofs@kindante.nl |
Audrey van Ratingen Management- en onderwijsassistent groep 6 t/m 8 (ma t/m vrij) a.vanratingen@kindante.nl |
Toine Voorjans Conciërge (ma, woe, do en di ochtend) t.voorjans@kindante.nl |
Els Jennen Teamassistent (di en woe) e.jennen@kindante.nl |
Mariël van Deurzen Gedragsondersteuner cluster Echt-Susteren werkdagen zijn flexibel m.vandeurzen@kindante.nl |
Loes Ophelder Vervangster do en vrij groep 1/2 c l.ophelders@kindante.nl |
Leerkracht groep 5 ma, woe en vrij b.albano@kindante.nl |
Bianca Albano|