Team 

 
                        Annemiek de Bont            
Directeur 
(ma t/m vrij)
a.debont@kindante.nl
      
Merel Canton
Coördinator SchoolOndersteuningsTeam (SOT)                  (ma t/m vrij)     
m.canton@kindante.nl                 

Lynn Roumen
Leerkracht groep 1
(ma t/m vrij)
l.roumen@kindante.nl

Daphne Schiltmans
Leerkracht groep 1/2
(ma t/m vrij)
Schoolcontactpersoon
d.schiltmans@kindante.nl

Ankie Schiepers
Leerkracht groep 2/3
(ma t/m woe)
Coördinator onderbouw 
a.schiepers@kindante.nl

Yvonne Helsen 
Leerkracht groep 2/3
(do en vrij)
Coördinator Hoogbegaafdheid
y.helsen@kindante.nl

Anouk Reijnders
Leerkracht groep 3
(ma t/m woe) 
a.reijnders@kindante.nl

Daniëlle Hoppe 
Leerkracht groep 3
(do t/m vrij)
d.hoppe@kindante.nl

Marja Marx
Leerkracht groep 4
(ma en woe t/m vrij)
m.marx@kindante.nl

Anouk van Wegberg
Leerkracht groep 4/5
(di)
Leerkracht groep 5/6
(do en vrij)
Coördinator middenbouw 
a.vanwegberg@kindante.nl

André Krings
Leerkracht groep 4/5
(ma t/m vrij)
Gedragsspecialist, Schoolcontactpersoon
a.krings@kindante.nl

Jessy Wackers
Leerkracht groep 5/6
(ma t/m woe) 
j.wackers@kindante.nl

Bianca Krol
Leerkracht groep 6
(ma t/m woe)
b.krol@kindante.nl

Natascha Plum
Leerkracht groep 6
(di, do en vrij)
n.plum@kindante.nl

Claudia Mulder
Leerkracht groep 7
(ma, do en vrij)
Coördinator Bovenbouw en leesspecialist 
c.mulder@kindante.nl

Chantal van de Worp
Leerkracht groep 7 
(di en woe) 
Leesspecialist 
c.vandeworp@kindante.nl


 

Ellen van den Broeke
Leerkracht groep 7/8a
(di t/m vrij)
Rekenspecialist 
e.vandenbroeke@kindante.nl

Jeroen Hinssen
Leerkracht groep 7/8b
(ma, do en vrij)
Ict-er (woe)
j.hinssen@kindante.nl

Diana Schroen 
Leerkracht extra ondersteuning voor 
de groepen 4 t/m 8
(ma, do en vrij)
 

Peggy Alofs
Dramadocent 
(di en do)
p.alofs@kindante.nl

Silvia Rutten 
Onderwijsassistente 
(ma t/m vrij)
s.rutten@kindante.nl

Moniek de Cock
Onderwijsassistente 
(ma t/m do)
m.decock@kindante.nl

Audrey van Ratingen
Administratie en onderwijsassistent 
(ma t/m vrij)
a.vanratingen@kindante.nl

Toine Voorjans
Conciërge
(ma t/m vrij)
t.voorjans@kindante.nl

 

Daniëlle Schumacher
Vervangster groep 4/5
d.schumacher@kindante.nl

Edwin Reijnen
Vervanger groepen 7/8
e.reijnen@kindante.nl

Sanne Lemmens
vaste vervangster 
(di en woe) 
s.lemmens@kindante.nl

Michelle van de Vin
Vervangster groep 1/2
m.vandevin@kindante.nl

Mariet Linssen 
Vervangster groep 2-3 en groep 4
m.linssen@kindante.nl